Фінал конкурсу проходить на одному з полігонів Донеччини в районі відведення важкого озброєння. У боротьбі за першість зійшлися вісім мінометних розрахунків мінометів 82-го та 120-го калібрів. Усі вони – фіналісти попередніх відбіркових змагань, що відбулися у бригадах та оперативно-тактичних угрупуваннях.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Серед номінацій, у яких змагаються мінометники – індивідуальна, спортивна, спеціальна і тактична. Під час виконання нормативів у спортивній номінації мінометники долали спеціалізовану смугу перешкод, проводили розбирання та складання автомата Калашникова, метали імітовану ручну гранату тощо.

Офіційні партнери:
https://unn.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/baner1.jpg

У спеціальній номінації воїни демонстрували навички володіння штатним озброєнням. Виконували нормативи з приведення мінометів у бойове положення, орієнтування, наведення на ціль, виставлення коліматора, зміні напрямку і дальності вогню під час стрільби, приведення в похідне положення. Заключний етап фінальних змагань – бойові стрільби, під час яких розрахунки визначать хто з них найвлучніший і, відповідно, найефективніший у бою. Завершиться конкурс традиційно оголошенням переможців, призерів конкурсу та їх нагородженням.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: