На Донеччині особовий склад ДСНС розпочав відновлювальні роботи домівок, що були зруйновані під час ворожих обстрілів. Більшість власників пошкоджених домівок не в змозі власними силами провести роботи та закупити необхідні матеріали.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Окрім того, з причин різних особистих обставин, люди не можуть виїхати із прифронтових населених пунктів. Тому питання допомоги та захисту мешканців Донеччини, які постраждали внаслідок бойових дій, є надзвичайно важливим.

З 1 квітня рятувальники приступили до проведення відновлювальних робіт. Надзвичайники працюватимуть у населених пунктах Сартанської, Очеретинської, Авдіївської та Мар’їнської військово-цивільних адміністрацій, а також у Бахмутському районі. Всього залучено 150 чоловік особового складу, з яких 30 – це рятувальники Донеччини, а 120 – рятувальники Миколаївщини, Рівненщини, Харківщини, Львівщини, Херсонщини та Черкащини. Рятувальники будуть латати та заново покривати дахи, відновлювати засклення вікон, реконструювати простінки тощо. Усі роботи проводяться за кошти обласного бюджету.

ДСНС: “Унаслідок пожеж на відкритих територіях страждає не лише довкілля, а й майно громадян!”
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: