На одному із полігонів Об’єднаних сил воїни окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, що входить до складу ОТУ «Північ», успішно виконали бойові стрільби з озброєння бойової машини піхоти БМП-2.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Так, цього тижня основні бойові підрозділи частини в рамках планових занять із вогневої підготовки по-черзі відпрацювали нормативи зі штатного озброєння бронетехніки. За словами командування бригади, побідні заняття проводяться періодично з метою вдосконалення професійних навичок воїнів-піхотинців.Зокрема армійці виконали різні нормативи, серед яких: стрільба із місця по нерухомих цілях на відстані до 1200 метрів, стрільба з ходу тощо. Причому воїни Збройних Сил України мали знищити ворожі БМП, безвідкатні гармати та гранатометника як удень, так й вночі.

“БМП-2 є досить потужною зброєю в боротьбі із окупантами. Із власного досвіду скажу, що, іноді під час бою, достатньо просто увімкнути двигун бронетехніки, щоб наші «опоненти» замовкли”, — каже командир механізованої роти лейтенант Степан.

Потужна 30-мм гармата БМП-2 може вражати цілі до 4000 метрів. А те, що бронемашина може долати водні перешкоди та рухатися бездоріжжям, робить її непереможною зброєю у наших руках. Він додав, що під час практичних стрільб керівник стрільби постійно змінював черговість враження цілей. Робилося це, аби армійці вчилися реагувати на раптові зміни ситуації на полі бою. Також важливим було й те, що під час виконання вогневого завдання навідник-оператор мінялися місцями із командиром БМП-2.

У сучасному бою важливим елементом є взаємозаміна всіх членів екіпажу бойової машини піхоти. Тож кожен має знати роботу свого побратима і, у разі необхідності, виконати його завдання. Таким чином виховується командний дух та відчуття відповідальності за поставлене бойове завдання перед усім механізованим відділенням“, — додав лейтенант. Серед тих, хто виконав всі нормативи на відмінно – навідник-оператор одного із механізованих підрозділів старший солдат Руслан.

“Із 30-мм гармати я вразив усі цілі з першого ж разу. Тобто зробив 4 постріли – 4 влучення. Зараз і не підрахую всіх своїх полігонних стрільб та бойової роботи на позиціях першої лінії. Скажімо так: достатньо постріляв, аби мати такий непоганий результат, як сьогодні. Проте мої товариші по службі також продемонстрували непогані результати”, — зазначив 27-річний воїн Об’єднаних сил.

До речі, після виконання бойових стрільб бійцями усіх механізованих підрозділів, на цьому полігоні по мішенях відкриють вогонь військовослужбовці мотопіхотного батальйону.

Довідково: Бойова машина піхоти БМП-2 призначена для оснащення механізованих частин і підрозділів, підвищення їх маневрових і вогневих можливостей в бою, особливо щодо боротьби із броньованими цілями противника, забезпечення захищеності особового складу від ЗМУ, а також підвищення можливостей військ по подоланню водних перешкод.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: