Український плавець, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборює до скарбнички синьо-жовтої збірної «бронзу» ХХХІІ Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє прес-центр НОК України.

Нагадаємо, рівнянин кваліфікувався до підсумкового раунду змагань, встановивши олімпійський рекорд з результатом 7:41,28. У фіналі дистанцію у 800 метрів наш співвітчизник подолав за 7:42.33. Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов став шостим (7:45.11).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Михайла Романчука, тренерський штаб та керівництво Федерації плавання України з медальним здобутком, й побажав спортивної удачі в наступних змаганнях на дистанції 1500 м.

«До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було», – розповів новоспечений призер Олімпійських ігор з плавання Михайло Романчук.

Він поділився з пресслужбою Національного олімпійського комітету враженнями після фіналу і та подякував всім українським вболівальникам за підтримку. Попри невелике розчарування, все ж відзначив свій бойовий настрій на новий старт, на який вийде вже завтра.

«Це був надзвичайно складний і незвичний фінал. Я дуже сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив у півфіналі. Але радує, що його так і не перевершили. Буду готуватися до старту на 1500 метрів».

Відео: Еспресо
Відео: Суспільне
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: