Урядовця супроводжували заступник Командувача Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов, заступники голови Донецької ОДА Ігор Мороз та Вадим Філашкін.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Програмою візиту було передбачено відвідування прифронтових населених пунктів Донеччини, обговорення проблемних питань з представниками органів державної влади, ознайомлення з роботою держпідприємств в регіоні.

Заступник Командувача Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов поінформував урядовця про стан справ в районі проведення ООС, зокрема щодо роботи військовослужбовців Збройних Сил та фахівців ДСНС України із розмінування та відновлення зруйнованої цивільної інфраструктури.

Заступник Командувача ООС запевнив Міністра Кабміну, що українські воїни контролюють усю лінію зіткнення, цілодобово спостерігають за ворогом і готові у разі потреби дати адекватну відсіч у разі загострення ситуації. Під час візиту Олег Немчінов ознайомився з роботою КПВВ «Гнутове» та оглянув його інфраструктуру.

Представники Держприкордонслужби повідомили Міністру, що КПВВ працює у штатному режимі, усі знаходяться на своїх робочих місцях та готові здійснювати пропуск українських громадян на тимчасово окуповану територію та у зворотному напрямку. Але роботу пункту пропуску зі свого боку повністю блокують російсько-окупаційні війська.

Офіційні партнери:
https://unn.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/baner1.jpg

Перебуваючи на КПВВ «Гнутове» Міністр Кабінету міністрів вручив нагороди – цінні подарунки від Прем’єр-міністра України кращим військовослужбовцям Донецького прикордонного загону, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил. Після відвідування КПВВ, Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов разом із заступником голови Донецької облдержадміністрації Вадимом Філашкіним проінспектували процес відновлення житла, зруйнованого або пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів, у прифронтовому Лебединському.

Відновлення житла проводиться силами особового складу ДСНС. Цьогоріч до робіт були залучені 150 працівників ДСНС з різних областей України. Вадим Філашкін повідомив Міністра, що на Донеччині продовжує працювати комісія з питань виплати компенсацій за житло, зруйноване внаслідок збройної агресії РФ. Протягом 2020-2021 років було прийнято рішення надати компенсацію 137 постраждалим особам, на загальну суму 35,3 млн грн.

Під час візиту на ДП «Азовський судноремонтний завод» у Маріуполі, Олег Немчінов разом із першим заступником голови Донецької ОДА Ігорем Морозом оглянув пристань ДП «Азовського судноремонтного заводу». Вони обговорили можливість виведення пристані №3, №4 зі складу держпідприємства та передачі їх загону морської охорони.

– Повинні бути належні умови для базування. Це основа нашої безпеки в Азовському регіоні. Треба буде за підсумками наради підготувати протокольне доручення про розділення цих двох майнових комплексів. Один передається або Мінстратегпрому, або на приватизацію, щоб завод жив. А другий, щоб була безпекова складова, щоб вони мали змогу базуватись на своїй території та вкладати гроші у модернізацію і використовувати її у секторі безпеки, – підкреслив Олег Немчінов.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: