Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук повторює свій найкращий результат у сезоні 6.79 і виграє змагання зі стрибків у довжину на “Меморіалі Іштвана Дюлая” в угорському Секешфегерварі в рамках World Athletics Continental Tour Gold.

Про це повідомляє НОК України.

Як повідомляє Суспільне, старт в Угорщині був для Бех-Романчук третім за останні п’ять днів. Два попередні змагання – етапи Діамантової ліги: в Осло українка закінчила виступи з п’ятьма заступами, у Стокгольмі – третя з результатом 6.79 метра.

В Угорщині основними суперницями Бех-Романчук мали стати білоруска Настасія Мірончук-Іванова (стрибли 6.79 м), а також американка Шакіла Сондерс (в сезоні 6.90 м). Доволі несподівано Сондерс припинила змагання після трьох раундів – з десятого місця не кваліфікувалася далі. А Мірончук-Іванова не змогла стрибнути далі 6.60 метра, це принесло їй третє місце. Марина Бех-Романчук уже в першій спробі захопила лідерство – 6.68 метра (цей результат був би переможним). У всіх наступних спробах вона летіла за 6.70 м: найкращу спроба показала у третьому стрибку – 6.79 метра.

6.79 метра – повторення найкращого результату сезону. Марина Бех-Романчук уже втретє влітку 2021 року летить саме на цю дистанцію. А перше місце в Секешфегерварі стало для неї першою перемогою у році.

World Athletics Continental Tour Gold. Секешфегервар. Стрибки у довжину:
  1. Марина Бех-Романчук (Україна) – 6.79 м
  2. Ебігейл Ірозуру (Велика Британія) – 6.64 м
  3. Настасія Мірончук-Іванова (Білорусь) – 6.60 м
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: