Для Бех-Романчук фінал Діамантової ліги став другим у кар’єрі. У 2019 році, змагаючись у Брюселі, вона стала четвертою із результатом 6.73 метри. До фіналу у Цюриху Бех-Романчук підходила, вигравши другий етап у британському Гейтсхеді, що відбувся перед Олімпіадою-2020. А також з перемогою на турнірі в італійській Падуї.

Про це повідомляє Суспільне.

Перший день фіналів Діамантової ліги відбувся за участю трьох українських легкоатлеток. У секторів стрибків у висоту змагалися Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, а у стрибках у довжину – Марина Бех-Романчук.

У фіналі Бех-Романчук боролася із п’ятьма іншими стрибунками. Зокрема із німкенею Малайкою Міхамбо – олімпійською чемпіонкою Токіо-2020. Виступи у фіналі Діамантової ліги Бех-Романчук розпочала із заступу, проте після двох спроб вийшла на четверте місце з результатом 6.68 метри. Випереджали її за підсумками першої половини змагань шведка Хадді Санья, британка Джазмін Соєрс та сербка Івана Шпановіч – ще одна претендентка на перемогу у фіналі.

Попереду у Бех-Романчук було ще три спроби. Четвертий стрибок на 6.67 метри не покращив положення українки, але і її суперниці покращити їх не змогли. А ось після п’ятих стрибків відбулася зміна лідера. Івана Шпановіч стрибнула на 6.88 метри, випередивши Хадді Санья. Для перемоги Бех-Романчук, яка показала 6.63 метри, потрібно було наближатися до особистого рекорду у сезоні. Зачепитися за перемогу Бех-Романчук не змогла. Але вирвати третє місце українці виявилося до снаги – на один сантиметр Бех-Романчук стрибнула далі за британку Сойєрс. Перемогу втримала Шпановіч із результатом 6.96 метри, покращивши його на вісім сантиметрів.