Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук – переможниця етапу Діамантової ліги в британському Гейтсхеді. 25-річна атлетка була єдиною представницею України на останньому етапі змагань перед стартом Олімпійських ігор.

Про це повідомляє Суспільне.

У секторі для стрибків у довжину основними суперницями Марини мали бути чинна чемпіонка світу німкеня Малайко Мігамбо та британка Жасмін Соєрс. Обидві влітку 2021 року уже стрибали 6.90 м та далі. Формат стрибків у довжину на етапах Діамантової ліги передбачає дві системи відбору: за результатами перших п’яти спроб у фінал проходять три найкращі спортсмени, а тоді вони стрибають ще раз – і для визначення переможця враховується лише остання спроба.

Марина Бех-Романчук з першої до п’ятої спроби перебувала на другому місці. У п’ятому стрибку українка показала результат 6.77 м – найкращий серед усіх, який вивів її у фінальний раунд. У фінал також пройшли німкеня Мігамбо та іспанка Фатіма Діаме. Мігамбо стрибнула 6.65 м – найкращий результат свій на етапі. Але Марина змогла покращити її показник своїм стрибком – 6.67 м. Відповідно, Марина Бех-Романчук виграла змагання у фіналі, але також показала найкращий стрибок вечора.