Днями із американської Флориди додому повернулися київські рятувальники Олександр Баран та Володимир Дудка, які взяли участь у 30-тому ювілейному Чемпіонаті світу серед найсильніших пожежних-рятувальників у форматі Firefighter Combat Challenge та отримали чудові результати.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Зокрема, в індивідуальних забігах українці зайняли 2-ге та 8-ме місця, підтвердивши статус у категорії найсильніших рятувальників світу “Lion’s Dan”. У дисципліні «Тандем» вони, показавши найкращий час, вибороли перше місце та отримали золоті медалі.

Зі спортивними здобутками спортсменів привітали в ДСНС. За словами виконуючого обов’язки Голови ДСНС Сергія Крука, Чемпіонат серед пожежників, котрий проходить у Флориді, вважається найпрестижнішим у світі, тому спортсмени формують своєрідний імідж держави на міжнародній арені.

“Своєю працею, тяжкими тренуваннями, наполегливістю та волею до перемоги ви здобули славу не лише для себе, а й для всієї України. Показали на весь світ силу українського незламного духу. Так тримати і до подальших перемог!” – сказав він.

Спортсмени ж поділилися своїми враженнями від участі у змаганнях, розповіли, як готувалися до них, та які плани мають на майбутнє. Найголовніше, що хлопці не збираються зупинятися на досягнутому та готові підкорювати нові вершини.

Відео: ДСНС
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: