Веслувальники збірної України завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) за підсумками етапу Кубку світу в Сегеді В заключний день – 5 медалей (1-2-2) і посіли 2-е місце в Кубке націй, набравши 685 залікових очки (на 1-му місці збірна Угоршини – 1043). У вересні, на такому ж Кубку світу, також у Сегеді, українці завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові).

Про це повідомляє ФКУ.

Більше всіх медалей завоювали каноїстки: представниця Полтавської області Людмила ЛУЗАН – 4 медалі (2 золоті, 2 бронзові), Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська) – 3 (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова). Дві нагороди в активі луцької байдарочниці Марії ПОВХ – 1 срібна і 1 бронзова.

Українські каноїстки, як і на етапі Кубку світу в Сегеді, який проводився у вересні 2020-го, за перемогу в двійці на дистанції 500 м отримали трофей пам’яті знаменитого угорського веслувальника, дворазового олімпійського чемпіона сам в цьому виді – Георге КОЛОНІЧА.

Результати заїздів за участю веслувальників збірної України

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 16 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Півфінал

10.55. Каное-одиночка. 500 м. 2. Андрій РИБАЧОК (3) – 1.54,39, фінал А.

11.01. Каное-одиночка. 500 м. 5. Віктор СВИРИДЮК (8) – 1.58,30, фінал В.

11.07. Байдарка-четвірка. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (3) – 1.41,10, фінал.

11.19. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (5) – 1.24,75, фінал В.

Фінал В

11.46. Байдарка-одиночка. 500 м. 5. Діана ТАНЬКО (5) – 1.57,97.

12.15. Каное-одиночка. 500 м. 7. Віктор СВИРИДЮК (6) – 157,92.

12.21. Байдарка-четвірка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (4) – 1.24,42.

ДЕННА СЕСІЯ

Фінал A

12.33. Каное-двійка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 2.00,71

12.41. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Марія ПОВХ (4) – 1.56,86.

13.03. Каное-двійка. 1000 м. 6. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (9) – 3.52,15. 7. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (4) – 3.52,37.

13.17. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 39,17… 5. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК – 39,69.

13.24. Каное-двійка. 200 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4) – 46,29

13.36. Каное-одиночка. 500 м. 7. Андрій РИБАЧОК (8) – 1.58,72.

13.44. Байдарка-четвірка. 500 м. 9. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (9) – 1.42,42.

14.05. Каное-двійка. Мікст. 200 м. 4. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (2) – 42,13… 6. Олена ЦИГАНКОВА/ Олег БОРОВИК (5) –

14.12. Байдарка-двійка. Мікст. 200 м. 3. Марія ПОВХ/ Іван СЕМИКІН (9) – 35,49.

15.30. Каное-одиночка. 5000 м. 6. Олена ЦИГАНКОВА (10) – 26.51,93… 10. Людмила БАБАК (7) – 27. 50,27

17.20. Байдарка-одиночка. 5000 м.  9. Олександр ЗАРУБІН (27) – 20.35,21… 12. Віталій ЦУРКАН (12) – 20.49,69.

Кубок світу. Перший етап. Сегед

Результати заїздів за участю веслувальників збірної України

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 14 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

10.00. Байдарка-одиночка. 200 м. 3. Олег КУХАРИК (1) – 36,68, півфінал.

10.04. Байдарка-одиночка. 200 м. 5. Іван СЕМИКІН (2) – 37,60, півфінал.

10.32. Каное-одиночка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН (6) – 49,19, півфінал… 4. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4) – 51,17, півфінал.

10.48. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Діана ТАНЬКО (1) – 44,94, півфінал.

10.52. Байдарка-одиночка. 200 м. 2. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (1) – 43,71, півфінал.

11.32. Байдарка-одиночка. 1000 м. 5. Олександр ЗАРУБІН (7) – 3.51,84, завершив боротьбу.

11.46. Байдарка-одиночка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ (7) – 3.45,51, завершив боротьбу.

12.07. Каное-одиночка. 1000 м. 2. Віктор СВИРИДЮК (2) – 4.10,61, півфінал.

13.12. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (6) – 1.33,38, півфінал.

13.24. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.35,80, півфінал.

13.30. Каное-одиночка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН (4) – 2.05,30, фінал.

13.36. Каное-одиночка. 500 м. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 2.09,22, фінал.

13.48. Каное-двійка. 500 м. 4. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (4) – 1.49,79, півфінал.

13.54. Каное-двійка. 500 м. 2. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (2) – 1.39,80, півфінал.

14.00. Байдарка-двійка. 500 м. 2. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (6) – 1.50,36, півфінал.

14.12. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (2) – 1.44,03, півфінал.

14.48. Байдарка-одиночка. 500 м. 3. Іван СЕМИКІН (8) – 1.47,08, півфінал.

ДЕННА СЕСІЯ

Півфінал

16.18. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (4) – 1.46,95, фінал А… 6. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (6) – 1.50,91, фінал В.

16.59. Каное-одиночка. 1000 м. 4. Віктор СВИРИДЮК (7) – 4.06,46, фінал В.

Попередні заїзди

17.27. Каное-двійка. 500 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 2.05,97, півфінал.

17.45. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Діана ТАНЬКО (9) – 1.57,28, півфінал.

17.57. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Марія ПОВХ (7) – 1.55,07, півфінал.

Півфінал

18.09. Байдарка-одиночка. 500 м. 7. Іван СЕМИКІН (3) – 1.45,57, фінал С.

Попередні заїзди

18.28. Каное-двійка. 1000 м. 1. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (4) – 3.42,25, фінал.

18.35. Каное-двійка. 1000 м. 5. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (1) – 3.45,61, півфінал.

18.49. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Віталій ЦУРКАН/ Олег ПЕТРОВ (9) – 3.33,56, півфінал.

18.56. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олександр ЗАРУБІН (3) – 3.27,4, півфінал.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 15 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Півфінали

10.00. Байдарка-одиночка. 200 м. 1 Олег КУХАРИК (3) – 35,44, фінал А… 7. Іван СЕМИКІН (1) – 36,38, фінал С.

10.12. Каное-одиночка. 200 м. 5. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 49,26, фінал В.

10.16. Каное-одиночка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН (4) – 47,44, фінал А

10.28. Байдарка-одиночка. 200 м. 6. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (6) – 42,91, фінал В. 7. Діана ТАНЬКО (2) – 43,00, фінал С.

10.36. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (5) – 1.33,26, фінал А

10.41. Байдарка-двійка. 500 м. 9. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (9) – 1.42,66, завершили боротьбу.

10.56. Каное-двійка. 500 м. 1. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (4) – 1.47,64, фінал А… 5. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (3) – 1.49,75, фінал В.

Фінали В,С

11.20. Байдарка-одиночка. 200 м. 1. Діана ТАНЬКО (4) – 42,49.

11.24. Байдарка-одиночка. 200 м. 6. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (9) – 42,19.

11.28. Байдарка-одиночка. 200 м. Фінал С. 6. Іван СЕМИКІН (5) – 36,45.

11.36. Каное-одиночка. 200 м. 4. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 50,66.

11.40. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал С. 8. Іван СЕМИКІН (4) – 2.02,70.

11.50. Каное-двійка. 500 м. Фінал В. 7. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (6) – 1.49,77.

11.55. Байдарка-двійка. 500 м. Фінал В. 4. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (9) – 1.49,87

12.05. Каное-одиночка. 1000 м. Фінал В. 3. Віктор СВИРИДЮК (4) – 4.08,17.

Фінал А

12.40. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Олег КУХАРИК (5) – 36,74.

12.47. Каное-одиночка. 200 м. 2. Людмила ЛУЗАН (4) – 47,91.

13.34. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (5) – 1.33,09.

13.42. Каное-одиночка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН (5) – 2.09,40. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (6) – 2.13,15.

13.55. Каное-двійка. 500 м. 3. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (7) – 1.42,95.

14.03. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (9) – 1.47,53

ДЕННА СЕСІЯ

Півфінал

16.05. Каное-двійка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (6) – 2.19,57, фінал А.

16.12. Байдарка-одиночка. 500 м. 4. Діана ТАНЬКО (3) – 2.08,35, фінал В.

16.18. Байдарка-одиночка. 500 м. 1. Марія ПОВХ (4) – 2.01,63, фінал А.

16.30 Байдарка-двійка. 1000 м. 8. Віталій ЦУРКАН/ Олег ПЕТРОВ (9) – 3.37,44, завершили боротьбу.

16.37 Байдарка-двійка. 1000 м. 9. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олександр ЗАРУБІН (9) – 3.37,84, завершили боротьбу.

16.51. Каное-двійка. 1000 м. 3. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (2) – 3.46,79, фінал А.

Попередні заїзди

17.35. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (8) – 38,95, фінал.

17.40. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (2) – 38,100 фінал.

17.50. Каное-двійка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 46,46, фінал.

18.16. Каное-одиночка. 500 м. 6. Віктор СВИРИДЮК (5) – 2.04,41, півфінал.

18.22. Каное-одиночка. 500 м. 4. Андрій РИБАЧОК (1) – 1.58,23, півфінал.

18.28. Байдарка-четвірка. 500 м. 2. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.24,37, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (3) – 1.36,97, півфінал.

 Примітки: * – в разі необхідності, ** – в разі виходу.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: