На Дніпропетровщині відбулися Всеукраїнські змагання серед ветеранів війни та військовослужбовців «Ігри  Нескорених. Кривий Ріг». Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який приймав всеукраїнські змагання за межами столиці.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства у справах ветеранів України.

Майже сотня спортсменів з 20 областей  України боролися за 26 комплектів нагород у змаганнях з плавання (50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині, 50 м батерфляєм, 100 м вільним стилем) та у стрільбі з лука (класичний лук початківці, класичний лук просунуті, блочний лук).

Мінветеранів підтримує розвиток ветеранських спортивних змагань «Ігор Нескорених» у регіональному форматі. Такі заходи сприяють розвитку і популяризації спортивної реабілітації захисників України областях та  консолідують ветеранський рух. Як зазначив ветеран АТО,  лікар-хірург та фахівець з фізичної реабілітації Іван Казаєв, такі змагання дуже корисні у процесі реабілітації ветеранів.

«Це допомагає налагодити комунікації з іншими ветеранами. Такі активності структурують вільний час. Допомагають підтримувати фізичну», − сказав Іван Казаєв.

Організатори також відзначили роботу волонтерів, які супроводжували та надавали підтримку учасникам змагань.

Нагадаємо, що в Україні «Ігри Нескорених» вдруге проходять поза столицею. Першим регіоном, який прийняв ветеранські змагання, стали Черкаси. 27 червня на двох локаціях відбулися змагання з 9 дисциплін: легка атлетика (біг 100 м, 400 м і 1500 м, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), пауерліфтинг (жим лежачи), веслування на тренажерах (спринт 1 хв, витривалість 4 хв) і велоспорт. У змаганнях взяли участь 131 ветеран і військовослужбовців.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: