14 грудня, на території управління освіти Деснянського району міста Києва, в межах благодійної акції «З надією в серці», відбулась передача гуманітарного вантажу, зібраного в навчальних закладах району, представникам Національної гвардії України. Гвардійці забезпечать його доставку в район проведення операції Об’єднаних сил та подальший розподіл серед дітей навчальних закладів (дитячих будинків, інтернатів, шкіл, дошкільних закладів тощо) Луганської та Донецької областей. 

Про це повідомляє прес-цент НГУ.

«Ми зібрали близько 15 тонн гуманітарної допомоги. Завдячуючи нашій спільній роботі її зможуть отримати ті сім’ї, які на цю допомогу чекають. Ту роботу, яку ми провели, безпосередньо продовжить Національна гвардія України. Вони доставлять ці подарунки до тієї дитини, яка сьогодні чекає на цю допомогу, але повірте, вона обов’язково її отримає, адже наші військові, якщо слово дають – то вони його тримають. І я щиро пишаюся цієї співпрацею з Нацгвардією», – розповів голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков.

Одяг, взуття, іграшки та інші речі, необхідні для дітей, які мешкають в районі проведення операції Об’єднаних сил, збирали вчителі, учні та їх батьки Деснянського району міста Києва.

«Дуже приємно відзначити той факт, що окрім освітян, вчителів та батьків, які долучилися до збору цієї благодійної допомоги на підтримку дітей Луганщини та Донеччини. Великий внесок  був зроблений з боку керівництва управління освіти Деснянського району. Це дуже важливо, що спільними зусиллями ми можемо робити добрі справи», – розповів начальник відділу цивільно-військового співробітництва НГУ полковник Віктор Голумбівський.

Під час передачі та завантаження гуманітарного вантажу були присутні представники управління освіти та навчальних закладів Деснянського району, які брали участь у зборі речей та представники Національної гвардії України.

Благодійна акція «З надією в серці» проходила з 15 листопада по 3 грудня 2021 року у закладах освіти Деснянського району міста Києва. Її мета – підтримка дітей у Луганській та Донецькій областях напередодні Дня Святого Миколая та нового року.

Відео: НГУ
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: