Кабінет міністрів України направив 61,55 млн гривень на ремонт доріг у Львівській області, які призначалися на програму Міністерства охорони здоров’я для удосконалення діагностики онкологічних захворювань.

Про це повідомляє Громадське.

Загалом за бюджетною програмою перерозподілили 104,7 млн гривень. Окрім Укравтодору, кошти отримало Міністерство освіти: 20 млн гривень на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, 7,2 млн гривень — на створення Міжнародного центру підготовки пілотів, 6 млн — на реставрацію корпусу Братського монастиря у Києві. 

Ще 10 мільйонів гривень отримало Міністерство енергетики та вугільної промисловості — на розвиток Новокостянтинівської шахти у Кіровоградській області. 

У липні 2020 року Кабінет міністрів розподілив 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом за «пріоритетними напрямами», зокрема 35 млрд гривень направили на ремонт доріг.  

А наступного року, згідно з проєктом держбюджету-2021, на ремонт та будівництво доріг планують витратити рекордну суму — 150 мільярдів гривень, з яких майже половину Укравтодор візьме у кредит під державні гарантії.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: