У понеділок вранці, 1 листопада, на шахті “Степова” державного підприємства “Львіввугілля” відбулися позмінні збори, на яких колектив вирішив припинити роботу до погашення заборгованості із заробітної плати.

Про це повідомляє Червоноград.City.

Є інформація, що кошти на рахунки ДП “Львіввугілля” надходять. Але на рахунках людей грошей наразі нема”, – повідомляє голова первинної профспілкової організації шахти “Степова” Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград. Профспілковий лідер повідомив, що працівники “Степової” найперше вимагають виплатити заборговану заробітну плату.

“Ми готові припинити відвантаження вугільної продукції до часу виплати заборгованої заробітної плати. Ще одна вимога – це підняття тарифів та окладів згідно з чинним законодавством, адже у 2021 році це вже мали зробити двічі, оскільки піднімався прожитковий мінімум і мінімальна зарплата. І остання наша вимога – висловити недовіру генеральному директору, бо він не виконує свої посадові обов’язки. Ми просили зустрічі з генеральним директором, він не захотів до нас їхати. Люди, в принципі, були готові працювати, – каже Василь Семканич.

На цей час перед нами заборгована зарплата за липень, серпень, вересень і жовтень. Тільки що я спілкувався з головою Червоноградської районної державної адміністрації Андрієм Дяченком. Він підтвердив, що через держказначейство на ДП “Львіввугілля” має прийти 170 мільйонів гривень. Це по зарплаті буде закрито липень, серпень і частково вересень”, – уточнив голова профспілки.

Конкретно перед працівниками шахти “Степова” заборгованість по зарплаті становить 56 мільйонів 170 тисяч гривень. При тому ми за жовтень заробили майже 40 мільйонів гривень, за вересень – 50 мільйонів гривень. Тобто ми заробляємо собі на зарплату. Люди сидять на шахті, чекають результату“, – сказав на завершення розмови Василь Семканич.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: