Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 840 надзвичайний подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 135 осіб.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Упродовж минулого тижня (з 28.12 по 03.01) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуацї, внаслідок яких загинуло 6 людей.

Ліквідовано 984 пожежі, врятовано на пожежах 64 особи та не допущено знищення вогнем 512 будівель і 40 од. техніки. На пожежах загинули 54 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 6 млн. 788 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 53 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 257 вибухонебезпечних предметів. Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 6 осіб.

Відео: МНС

​​На Дніпропетровщині рятувальники вивільняли жінку, яка застрягла у віконних металевих гратах.

Подія трапилась 3 січня о пів на восьму вечора на вулиці Центральній міста Покров. У квартирі, яка знаходиться на першому поверсі багатоквартирного будинку, жінка, 1977 року народження, застрягла ногою поміж металевих прутів віконної решітки.

Фахівці ДСНС за допомогою гідравлічних ножиць розрізали грати та вивільнили жінку з пастки. Обставини події будуть встановлювати співробітники поліції.

Фото: ДСНС

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: