Внаслідок суттєвого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розгорнуто пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Так, станом на 18 лютого, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 5 тис. 43 пункти обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 5 тис. 16 стаціонарних пунктів, а ДСНС – 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів. Зокрема, на Прикарпатті, Косівськими рятувальниками на Буковецькому перевалі розгорнуто мобільний пункт обігріву, а також залучено автомобіль “УРАЛ”,щоб надати допомогу водіям у разі необхідності. У Києві розгорнуто 8 наметів, де громадяни можуть зігрітися та перечекати негоду. 

Загалом, упродовж доби 17 лютого до пунктів обігріву звернулось 759 людей, з них до ДСНС – 217 осіб. На звернення органів місцевої влади ДСНС можуть бути додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях.

Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території України

Відео: Суспільне Одеса
Рятувальники активно допомагають громадянам, які стали заручниками ускладнень погодних умов
Оперативна інформація щодо ускладнення погодних умов

Спостерігається місцями незначний сніг в Івано-Фанківській, Закарпатській, Одеській та Миколаївській областях. За інформацією Укравтодору проїзд по дорогах загального користування забезпечено.

Для розчистки доріг від Служби автомобільних доріг залучено 920 осіб та 670 од. техніки. Додатково від ДСНС залучалось 6 од. важкої інженерної техніки (за добу розчищено 91 км), а саме у Хмельницькій області – 3 од. (розчищено 37 км), Івано-Франківській – 2 од. (24 км), Львівській – 1 од. (30 км).

Для моніторингу обстановки погодних умов та надання допомоги, у Івано-Франківській та Закарпатській областях на перевалах від ДСНС продовжують чергування 10 чоловік та 6 одиниць техніки.

Підрозділами ДСНС протягом доби з снігових заметів вивільнено 52 транспортних засоби (з початку негоди – 2 тис. 846 од., у т.ч. 113 карет ШМД та 87 автобусів) та надано допомогу 135 особам (з початку негоди – 5 тис. 562 особам). Прибрано 25 повалених дерев. Від ДСНС залучалось 250 осіб та 86 од. техніки (з початку негоди – близько 4 тис. 900 осіб та 1 тис. 480 од. техніки).

Прогноз погоди в Україні на 18 лютого

Хмарно з проясненнями. В Приазовї вдень невеликий сніг, на крайньому півдні країни з дощем, подекуди ожеледь; у північних, вдень і в західних областях без істотних опадів. На дорогах країни ожеледиця. Вітерпівнічний, на півдні та сході країни південний, 7-12 м/с. Температура у північній частині вночі 12-17°морозу,вдень 7-12° морозу; на Закарпатті, Пикарпатті та у південній частині вночі 3-8° морозу, вдень 1-6° морозу; на решті території вночі 9-14° морозу, вдень 3-8° морозу.

На Київщині хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7-10 м/с. Температура вночі 12-17° морозу, вдень 7-12° морозу.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: