У ході візиту відбулася зустріч з Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком, заступником Командувача об’єднаних сил генерал-майором Богданом Бондарем, заступником Командувача об’єднаних сил з авіації та ППО генерал-майором Іваном Теребухою, керівником Української сторони СЦКК генерал-майором Сергієм Салкуцаном, командирами оперативно-тактичних угруповань «Схід» та «Північ» полковниками Сергієм Літвіновим і Володимиром Горбатюком та помічником Командувача об’єднаних сил з стратегічних комунікацій підполковником Андрієм Щегловим.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Під час брифінгу тимчасово повірений у справах США в Україні Джордж Кент та Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко обговорили поточну безпекову ситуацію в районі проведення ООС, питання взаємосумісності підрозділів Збройних Сил України і армій країн НАТО та впровадження стандартів НАТО в ЗС України.

Також, учасники зустрічі розглянули ефективність застосування підрозділами ЗС України досвіду, набутого під час навчань в межах програми «Об’єднана багатонаціональна група з підготовки – Україна» (Joint Multinational Training Group-Ukraine). Під час брифінгу американські дипломати отримали відгуки щодо ефективності матеріально-технічної допомоги, яку США надали Україні протягом 2014-2021 років.

“Підрозділи ЗС України використовують станції зв’язку, контрбатарейні радари, санітарні автомобілі та багато інших засобів, наданих урядом США. Це все дуже допомагає нашим військовим у відсічі російської агресії. Висловлюю щирі слова вдячності американському народу за надійну підтримку і таку важливу для нас допомогу”, – зазначив Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

“США підтримують Україну в її прагненнях захистити свою територіальну цілісність і незалежність. І продовжуватимуть це робити, в тому числі надаючи необхідну матеріально-технічну допомогу”, – підкреслив тимчасово повірений у справах США в Україні Джордж Кент.

Він зазначив, що США постійно і уважно спостерігають за ситуацією на сході України і залишаються надійним партнером нашої країни.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: