19-20 липня з метою ознайомлення з безпековою ситуацією делегація Королівства Данія на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія Оле Егберг Міккельсеном відвідала район проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

19 липня данські дипломати зустрілися з заступником Командувача об’єднаних сил генерал-майором Едуардом Москальовим. Вони відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте», де ознайомилися з інфраструктурою та можливостями КПВВ. Також учасники зустрічі побували на командно-спостережному пункті підрозділу Збройних Сил України, що виконує завдання в складі Об’єднаних сил.

Я дуже радий відвідати лінію розмежування і побачити все на власні очі. Це передова мирного життя, передова демократії. Ви охороняєте безпеку Європи, тому якщо ви в небезпеці, то ми теж не можемо бути в безпеці. Я дуже радий познайомитись з усіма вами, командирами та солдатами. Моя вам щира вдячність за те що ви робите“, – зазначив Оле Егберг Міккельсен під час спілкування з українськими військовими на передовій.

Також цього дня данська делегація мала зустріч з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. 20 липня заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов під час брифінгу ознайомив Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Данія Оле Егберг Міккельсена з безпековою ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил, а керівник Української сторони СЦКК генерал-майор Сергій Салкуцан – з порушеннями режиму припинення вогню, до яких вдаються російсько-окупаційні війська. Наприкінці візиту Оле Егберг Міккельсен зустрівся з представниками Данської групи по розмінуванню. Разом вони відвідали ділянки, де проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: