Близько 23 мільйони 700 тисяч гривень платників податків витрачають на оплату комунальних послуг. При цьому заходи з підвищення енергозбереження у парламенті проводити поки не планують.

Про це повідомляє Рух ЧЕСНО.

За даними Апарату Верховної Ради, найбільші об’єми споживання житлово-комунальних послуг та відповідно суми у платіжках у будівлі, де розташовані Комітети ВРУ (вул. Садова, 3а). За всі комунальні послуги протягом року сплатили близько 6 мільйонів 820 тисяч гривень.

Далі за витратами по загальній сумі комунальних послуг — будинок на Грушевського, 5 (будівля пленарних засідань). За 2020 рік держава оплатила майже 4 мільйони 830 тисяч гривень. Відповідно до сум у платіжках за комунальні послуги, будівля за адресою Садова, 3. Там розташовані Секретаріати депутатських фракцій та частина Апарату Ради. Всього торік за житлово-комунальні послуги держава заплатила понад 2 мільйони 990 тисяч гривень.

Найменше Верховна Рада споживає комуналки у будівлі за адресою вулиця Інститутська, 8, де знаходиться частина Апарату Ради та комітетів. Торік держбюджет оплатив там комуналки на суму майже 360 тисяч гривень. 

У відповіді на запит про публічну інформацію Управління адміністративними будинками Апарату ВРУ зазначило, що заходи з підвищення енергоефективності будуть проводити під час реконструкції цих будівель. Однак поки її не планують. 

Водночас зауважуємо, що тільки з початку шостої сесії Рада дев’ятого скликання зареєструвала близько 7% законопроєктів, які стосуються зниження тарифів на комунальні послуги та покращення життя українців у цій сфері. А починаючи ще з серпня депутати з різних політсил почали гучно заявляти, що населення не переживе цю зиму, говорити про дефіцит вугілля, “тарифний геноцид”. 

Більш детально про витрати на комунальні послуги в парламенті читайте у матеріалі.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: