Україна здобула перше “золото” на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Після двох змагальних днів українці були без медалей, але на третій день легкоатлети виграли одразу дві нагороди. На дівочій 800-метрівці “срібло” з особистим рекордом здобула 18-річна Світлана Жульжик.

Про це повідомляє Суспільне.

А в метанні спису серед хлопців статус головного фаворита підтвердив 17-річний Артур Фельфнер – він виграв “золото” з найкращий юніорським результатом сезону у світі. Фельфнер підходив до юніорського чемпіонату Європи у статусі лідера європейського сезону. Уже в кваліфікації він зробив заявку на перемогу – метнув спис на 77.49 метра, оновив особистий рекорд і з першої спроби кваліфікувався до фіналу.

Безпосередньо у фіналі 17-річний українець зробив дві спроби за 76 метрів, а в четвертому підході метнув на 78.41 метра – новий особистий рекорд та найкращий результат серед юніорів у цьому сезоні. Загалом у фіналі Фельфнер продемонстрував чотири найкращі спроби, а його перевага над найближчим конкурентом склала більше 5 метрів.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: