На етапі «Діамантової ліги» в Стокгольмі Анна побила рекорд України з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Атлетка подолала дистанцію за 52.96 с. Попередній національний рекорд належав Тетяні Терещук-Антиповій.

Про це повідомляє прес-центр ФЛАУ.

22 серпня 2004 року на Олімпійських іграх в Афінах вона пробігла дистанцію за 53.37 с. До етапу в Стокгольмі особистий рекорд Рижикової дорівнював 54.15 с і був встановлений нею трьома днями раніше в Осло. У Швеції учениця Володимира Кравченка фінішувала третьою, а п’ятою була ще одна українка Вікторія Ткачук, яка скинула з попереднього РВ понад дві десяті секунди (54.39 с). Виграла змагання з рекордом «Діамантової ліги» голландка Фемке Боль (52.37 с), американка Шамь’єр Літтл друга з найкращим результатом у кар’єрі (52.39 с).

«Щойно повернулася зі стадіону й ще не вірю в те, що мені вдалося побити національний рекорд. Точно не очікувала такого. Але був дуже крутий забіг, сильна конкуренція і це сприяло такому результату. Знала, що можу поліпшити особистий рекорд, але щоб аж настільки!Дякую всім, хто за мене вболівав і підтримував. Зараз уже їду додому, де буду тренуватися й готуватися до Олімпійських ігор. Хочеться трішки спокою після таких емоційних змагань, будемо аналізувати їх з тренером і дивитися, що ще можна виправити, щоб поліпшити й цей результат». – ділиться враженнями Анна Рижикова.

Відео: YouTube

Українські бігунки Рижикова та Вікторія Ткачук продовжують підготовку до Олімпіади через старти у Діамантовій лізі. Кілька днів тому українки пробігли на етапі в Осло – обидві фінішували на подіумі забігу на 400 метрів з бар’єрами, а тепер змагалися в Стокгольмі.

Для обох бігунок сезон 2021 року складається якнайкраще: і Ткачук, і Рижикова кілька разів уже встигли особистий рекорд. Обидві також виконали олімпійський норматив, тож представлятимуть Україну в Токіо.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: