9 грудня, у фінальний день проведення Чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів, збірна України зуміла здобути 9 медаль. У басейні «Ліко» знову замайорів прапор України завдяки Анні Арнаутовій та Ксенії Байло, які вибороли «срібло» у синхроні на 3-метровому трампліні із сумою (267,60).

Про це повідомляє прес-центр Федерації України зі стрибків в воду

Це неймовірний успіх враховуючи те, що сьогодні відбувся дебют пари. У такому складі наші дівчата ще жодного разу не виступали на змаганнях ні міжнародних, ні українських.

Ось як прокоментували свій виступ українки: «Нам дуже легко і добре стрибалося разом, є взаєморозуміння. Сподіваємося, що й надалі будемо працювати у такому складі, просто на майбутнє потрібно ускладнити програму по можливості».

«Я вже в крайній день чемпіонату відчувала втому через велику кількість стартів, але намагалася віддатися на повну і йти далі у заслужений відпочинок. Дуже хотілося, щоб Аня взяла медаль і відчула ці позитивні емоції», – ділиться мультимедалістка цьогорічного чемпіонату світу Ксенія Байло.

У свою чергу Анна Арнаутова зауважила: «Я рада, що виборола срібну нагороду. Адже перед чемпіонатом я отримала травму коліна, довго не тренувалася, щаслива, що все так закінчилося добре».

Збірна України створила справжню сенсацію виборовши 9 нагород, з них 5 – золотих, 3- срібних і 1 – бронзова медалі, ставши тим самим, переможницею медального заліку Чемпіонату світу.

Президент Федерації України Ігор Лисов прокоментував виступ команди: «Вперше в історії Незалежної України наша збірна виборола таку кількість медалей і посіла 1 загальнокомандне місце за кількістю здобутих нагород. Я пишаюся тим, що сьогодні ми досягли такого результату. Вдячний тренерам і спортсменам за їх правильну підготовку. І те, що ми сьогодні не поступилися ні одній країні світу – це велика гордість й результат великої праці. Я бажаю тренерам, спортсменам так працювати активно й надалі, нікого не боятися і перемагати!»

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: