Ляльку Віктора Медведчука у арештантському одязі принесли до Генеральної прокуратури активісти Національного Корпусу. Вони вимагають від генерального прокурора Ірини Венедіктової звіту щодо розслідувань кримінальних справ проти Медведчука.

Про це повідомляють Українські Новини.

Провадження за статтями “Державна зрада” та “Посягання на територіальну цілісність” було відкрите ще у 2019 році, однак досі невідомо ані про хід розслідування, ані про будь-які процесуальні дії у справі. Крім цього, секретар РНБО Олексій Данілов повідомляв, що СБУ розслідує кримінальне провадження за статтею 258-5 КК України про фінансування тероризму, в якому фігурують імена Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. 

“Ми хочемо і чекаємо від влади не популістських рішень та розмов, а реальних дій. Нам дуже цікаво, чи буде у цих питаннях Офіс генпрокурора таким же принциповим і жорстким, як щодо патріотів, ветеранів та волонтерів, багато з яких знаходяться під слідством та за ґратами, навіть без об’єктивних на те підстав”, – заявив керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Як відомо, в лютому Віктор Медведчук разом з дружиною, а також афільовані з ним компанії, був внесений до санкційного списку рішенням РНБО.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: