У Василькові на Київщині біля будинку голови Конституційного Суду Олександра Тупицького влаштували акцію протесту. Сюди прибула автоколона з Києва. Зрештою між правоохоронцями та активістами сталась штовханина.

Про це повідомляє 24 канал.

Спершу між мітингувальниками та правоохоронцями виникла сварка, через те, що їх не пропускають до будинку голови КСУ. За деякий час суперечка переросла у штовханину.

Перед цим поліція перекрила вулицю на підході до будинку Тупицького. Правоохоронці, зокрема, не пропустили 2 машини активістів – зі звуком і з шибеницею. Також вони не пускали людей, що намагалися прорватися до будинку пішки. Водночас поліція у гучномовець закликає дотримуватися порядку.

Відео: 24 канал

Учасники акції, зі свого боку, закликають їх пропустити. Кажуть, що дії поліції – незаконні. На місці є присутнім адвокат Масі Найєм. Він зпробував вмовити правоохоронців пропустити хоча б два авто. Поліція на це відповіла, що за двома автівками поїдуть ще. Також казали, що ніби учасники акції вказали іншу адресу.

У підсумку сторони досягли домовленості, що дві машини проїдуть на 5 метрів, а люди розтягнуться вздовж паркану на відстані витягнутої руки. Поліція відійшла на 5 метрів і зупинилася.

У підсумку активістам вдалося встановити шибеницю біля паркану, також поставили машину з гучномовцем та звуком. Опісля учасники акції запалили фаєри.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: