За безпосередньої участі Командування об’єднаних сил українська сторона СЦКК у плановому порядку продовжує забезпечувати координацію та безпеку виконання ремонтно-відновлюваних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури у взаємодії з командою СММ ОБСЄ.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Цього тижня в районі населених пунктів Лобачеве та Лопаскіне Новоайдарського району продовжується проведення робіт з будівництва повітряних ліній електропередач.

Загалом до ремонтно-відновлюваних робіт на цих об’єктах залучено п’ять робочих бригад та достатня кількість техніки. Цими днями продовжується встановлення залізобетонних опор для шестикіловатних повітряних ліній електропередач, які зовсім скоро відновлять повноцінне постачання електроенергії у населені пукти Лопаскіне та Лобачеве. Як зазначив керівник робіт, наразі жителі Лобачевого змушені користуватися електроенергією з тимчасово непідконтрольних урядові України територій, і, у зв’язку з цим, трапляються постійні перебої. Особливо гостро це питання стоїть під час зимового періоду. Він також наголосив, що у разі створення сприятливих для роботи умов, до Нового року планується завершити виконання завдань з відновлення повітряних ліній електропередач, і місцеві жителі матимуть змогу зустріти свята у затишку та комфорті.

Одночасно виконуються роботи з проведення більш потужних, тридцятип’ятикіловатних повітряних ліній електропередач від підстанції Райгородська до населеного пункту Трьохізбенка. Як повідомив директор з капітального будівництва та інвестицій ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Євгеній Щербина, виконання зазначених робіт є дуже важливим, адже підстанція в Трьохізбенці – єдине джерело забезпечення постачання електроенергії не лише для місцевих жителів, а й для прилеглих населених пунктів, таких як Донецьк, Кряківка тощо, а також об’єктів військового та соціального призначення.

Наголошуємо, що усі заходи відбуваються із дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: