Минулої доби, 14 грудня, на ділянках відповідальності наших бригад зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Першу вогневу провокацію було помічено в районі населеного пункту Шуми. Тут ворог двічі вів неприцільний вогонь з ручних протитанкових гранатометів та підствольних гранатометів. Згодом противник активізувався і поблизу Авдіївки та Пісок, де в напрямку наших позицій окупанти здійснили по декілька пострілів зі стрілецької зброї.

Всі вогневі провокації противника не мали загрози для українських воїнів, тому наші захисники вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Від початку поточної доби, 15 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації відкрили неприцільний вогонь з підствольного гранатомету поблизу українських позицій у передмісті Авдіївки. Провокація противника не мала загрози для наших воїнів, тому вогонь у відповідь вони не відкривали. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Відео: Військове телебачення України

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Минулої доби, 14 грудня, збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню. Ворожа вогнева активність спостерігалася поблизу населених пунктів Шуми, Авдіївка та Піски. Протягом доби противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Вогонь у відповідь українські захисники не відкривали. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, минулої доби представники Національної поліції України зі складу ОС зафіксували 68 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4707 транспортних засобів та 4688 особи. Також було затримано 4 особи, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 126 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 63 особи. Через КПВВ «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 543 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 967 осіб.

Відео: Військове телебачення України

Українська сторона СЦКК повідомляє про щоденне надходження достатньої кількість запитів щодо забезпечення сприятливих умов для роботи на різних об’єктах та у різних галузях, таких як об’єкти залізничного, автомобільного транспорту, водо-, газо- та електропостачання, хімічно- та техногенно-небезпечні об’єкти. Тобто всі ті, від яких залежить економічна, екологічна та гуманітарна ситуація на Сході України.
Цього тижня в районі населених пунктів Лобачеве та Лопаскіне Новоайдарського району було забезпечено проведення планових робіт з будівництва повітряних ліній електропередачі Щастинського району електричних мереж та відпайки на підстанції Райгородська від повітряної лінії “Сов’яносербська-Трьохізбенка”.

Зокрема, ремонтно-відновлювана бригада завезла та встановила залізобетонні опори, що будуть забезпечувати проходження ліній електропередачі. Усі заходи відбуваються із дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню та завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командування об’єднаних сил.
Вищезгадані об’єкти є структурними підрозділами ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» ̶ енергетичної компанії, яка займається розподіленням, транспортуванням та постачанням електроенергії в Луганській області. У 2014 році Об’єднання потрапило у дуже складні умови через ведення бойових дій на території Луганської області. В результаті чого було значно зруйновано або частково пошкоджено декілька десятків підстанцій та повітряних ліній та втрачено понад сорок одиниць автомобільної техніки.

Продовження збройної агресії з боку РФ на Донбасі вимагає участі та особливої уваги Командування об’єднаних сил, представників Української сторони СЦКК, піротехнічних підрозділів ДСНС України та мобільних патрулів СММ ОБСЄ у відновленні таких об’єктів, щоб кожна домівка була забезпечена світлом та електроенергією.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: