Збірна України з лижної акробатики виграла дві медалі на перших етапах Кубка Єропи, які відбулися в фінській Руці. Одна з нагород в активі жіночої збірної, інша – у чоловічої.

Про це повідомляє Суспільне.

Команда з лижної акробатики продовжує перебувати в Фінляндії, де минулого тижня розпочався сезон Кубка світу – тоді найкращий результат серед українці продемонстрував Олександр Абраменко, він фінішував четвертим.

На етапах Кубка Європи олімпійський чемпіон не змагався, однак інші українські фристайлери здобули нагороди.

У жіночих змаганнях в перший змагальний день змогла виграти “срібло” Анастасія Новосад. У другий змагальний день (це уже другий етап Кубка Європи) Новосад показала четвертий результат. Інші українки у топ-6 найкращих не потрапляли.

Це “срібло” – дев’яте в кар’єрі Новосад на етапах Кубка Європи. Анастасія втретє піднялася на подіум в Руці: тут вона вигравала у 2013 році, була третьою у 2019 та тепер стала другою.

У чоловічій команді “бронзу” здобув 19-річний Дмитро Котовський – він удруге в своїй кар’єрі піднявся на подіум етапа Кубка Європи. Першу подібну нагороду Котовський здобув у лютому в Буковелі – тоді переміг.

Цього разу Дмитро у другий змагальний день фінішував з третім результатом – він виконав стрибок складністю 425 на суму 112.75 балів. Переміг на етапі швейцарець Ное Рот, який тиждень тому змагався у фіналі Кубка світу.

Ці змагання у Руці – останій старт українських лижних акробатів до Нового року.